STROJVEDOUCÍ METRA (provoz Obsluha vozidel A, B, C)

Vaším úkolem bude:

  • Řízení a obsluha vlakové soupravy metra
  • Obsluha a kontrola činnosti vlakového zabezpečovače
  • Provádění jízdy dle GVD (grafikonu vlakové dopravy)
  • Výkon odborných zásahů do řízení vlaků při jeho poruchách, lokalizaci a nezbytná opatření k zajištění bezpečnosti provozu a cestujících

Co od Vás očekáváme:

  • Minimálně střední vzdělání s výučním listem v oborech strojní, elektrotechnické, stavební nebo dopravní
  • Praxe v elektro (silnoproud) oboru nebo dopravě výhodou
  • Minimální věk 20 let
  • Velmi dobrý zdravotní stav podle Vyhlášky 101/95 MD § 1, odst. 1, písm. b)
  • Výpis z rejstříku trestů
  • Základní znalost práce na PC
  • Uzavření kvalifikační dohody (trvání pracovního poměru – 3 roky) na pozici strojvedoucího metra
  • Kurzy a školení: složení odborných zkoušek dle interních předpisů (zajišťuje DPP)
  • Psychologické vyšetření a vstupní lékařskou prohlídku
  • Absolvování kurzu s odbornou zkouškou a Technický popis vozidla (vše u DPP): teoretická výuka (2,5 měsíce) a jízdní výcvik (3,5 měsíce)

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající dosažené kvalifikaci
  • V průběhu kurzu je stanovena hodinová mzda ve výši 151,20 Kč / hod. Po absolvování odborné zkoušky k řízení kolejových vozidel na dráze speciální (metro) budete zařazeni do vyššího mzdového tarifního stupně (226,50 Kč / hodina) plus příplatky dle směnnosti.
  • Výkonnostní odměnu dle Kolektivní smlouvy
  • Dlouhodobé výkonnostní odměny
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Nabízíme benefity v celkové výši 64 000 Kč / rok:

  • Výrazně zlevněné zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky (Lítačka – roční kupón na MHD a „vlak PHA“)
  • Penzijní připojištění po roce výkonu práce v hodnotě 1 400 Kč/měsíc
  • 3 dny zdravotního volna s náhradou mzdy (tzv. sick days)
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování formou stravenek v hodnotě 110 Kč
  • Poukázky FLEXIPASS ve výši 4 000 Kč/rok
  • Příspěvek na dětskou rekreaci až do výše 5 100 Kč/rok
  • Pro vybrané profese pojištění odpovědnosti
  • Možnost dotovaného ubytování v ubytovně za cca 2 000 Kč/měsíc
  • Zázemí velké společnosti s dlouholetou tradicí

Další požadované znalosti:

  • Pracoviště: hl. m. Praha
  • Nepřetržitý provoz
  • Termín nástupu do kurzu je 1.4.2022

Bližší informace:

V případě zájmu vyplňte prosím náš online formulář a přiložte svůj životopis (viz tlačítko "odpovědět" níže) nebo volejte 800 220 020, kde rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy. Životopis lze také zaslat na adresu: Dopravní podnik hlavního města Prahy, oddělení Výběr a nábor zaměstnanců, Sokolovská 42/217, 190 22 Praha 9.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, ubytování/příspěvek na ubytování, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Slovenština (výborná)

Zadavatel

Dopravní podnik hl.m. Prahy, akciová společnost

Kontakt

Eva Čerjaková
Sliačská 1150/1
141 00  Praha-Michle
Česká republika
Telefon: 800 220 020