ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU (středisko Nákladní vozidla)

Vaším úkolem bude:

• Řízení speciálních pohotovostních vyprošťovacích vozidel
• Řízení a obsluha motorových vozidel se speciálním vybavením k odstranění závad a havárií
• Řízení a obsluha skříňových motorových vozidel
• Denní údržba vozidla

Co od Vás očekáváme:

• Minimálně základní vzdělání / 5 roků praxe
• Platný řidičský průkaz sk. C, (E-výhodou)
• Platný průkaz profesní způsobilosti řidiče
• Praktickou znalost místopisu Prahy výhodou
• Znalost obsluhy radiostanice
• Kartu do digitálního tachografu výhodou
• Výpis z rejstříku trestů
• Výpis z evidenční karty osoby (řidiče)
• Časovou flexibilitu
• Samostatnost při plnění pracovních úkolů
• Organizační dovednosti
• Aktivní přístup k řešení problémů
• Loajalitu
• Schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

• Zajímavé finanční ohodnocení
(PŘI PLNĚNÍ POŽADAVKŮ VZDĚLÁNÍ A PRAXE 177,10 Kč / hod.)
• Výkonnostní odměnu ve výši 19 %
• Dlouhodobé výkonnostní odměny
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Jednosměnný provoz
• Délku týdenní pracovní doby 37,5 hod.

Nabízíme benefity v celkové výši 62 500 Kč/rok:

• Výrazně zlevněné Zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky (Lítačka – roční kupón na MHD a „vlak PHA“)
• Penzijní připojištění po roce výkonu práce v hodnotě 1 300 Kč
• 3 dny zdravotního volna s náhradou mzdy
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na stravování formou stravenek v hodnotě 110 Kč
• Poukázky FLEXIPASS ve výši 4 000 Kč/rok
• Příspěvek na dětskou rekreaci až do výše 4 500 Kč
• Pro vybrané profese pojištění odpovědnosti ve výši 800 Kč
• Možnost dotovaného ubytování v ubytovně za cca 2 000 Kč/měsíc
• Zázemí velké společnosti s dlouholetou tradicí

Upřesnění:

• Pracoviště: Praha
• Nástup dohodou

V případě zájmu vyplňte prosím náš online formulář a přiložte svůj životopis v českém jazyce (viz tlačítko "odpovědět" níže) nebo volejte 800 220 020, kde rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy. Životopis lze také zaslat na adresu: Dopravní podnik hlavního města Prahy, oddělení Výběr a nábor zaměstnanců, Sokolovská 217/42, 190 22 Praha 9.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U vozovny 590/6, 108 00  Praha-Malešice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, ubytování/příspěvek na ubytování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Kontakt

Mgr. Zuzana Větrovcová
Sokolovská 42/217
190 00  Praha 9
Česká republika
Telefon: 800 220 020