IT SPECIALISTA PORTÁLOVÝCH TECHNOLOGIÍ

Vaším úkolem bude:

  • Samostatné zajišťování provozu a rozvoje podnikových informačních systémů
  • Zpracování metodiky a metodické vedení uživatelů informačních systémů
  • Analýza vnitropodnikových procesů a uživatelských potřeb na SW
  • Návrhy koncepce komplexních řešení ve stávající IT infrastruktuře, následná realizace, integrace, proškolení a podpora uživatelů
  • Spolupráce s dodavateli při realizaci požadavků sw vývoje (testování, předání, zpětná vazba, tvorba dokumentace)

Co od Vás očekáváme:

  • Minimálně úplné středoškolské vzdělání v oboru výpočetní technika, informační technologie, aplikovaná informatika, elektrotechnika a informatika
  • Odborná praxe výhodou
  • Znalost MS Office, HTML a CSS, PHP, .NET, Javascript, MSSQL, MySQL, PostgreSQL
  • Znalost a administraci MS Sharepoint, Liferay, Moodle
  • Znalost PC: Windows, Word, Excel, Outlook, PowerPoint, SAP, Elanor Global – EGJE, DMS
  • Znalost anglického jazyka na základní úrovni
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Analytické schopnosti
  • Loajalitu

Další požadované znalosti min. na juniorské úrovni:

  • Znalost nástrojů pro správu informačních systémů
  • Znalost integračních platforem
  • Znalost analytických a reportingových nástrojů

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Výkonnostní odměny
  • Dlouhodobé výkonnostní odměny
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou s předpokladem prodloužení smlouvy
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Délka týdenní pracovní doby je 37,5 hodiny

Nabízíme benefity v celkové výši 62 500 Kč/rok:

  • Výrazně zlevněné Zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky (Lítačka - roční kupón na MHD a "vlak PHA")
  • Penzijní připojištění po roce výkonu práce v hodnotě 1 300 Kč
  • 3 dny zdravotního volna s náhradou mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování formou stravenek v hodnotě 110 Kč
  • Poukázky FLEXIPASS ve výši 4000 Kč/rok
  • Příspěvek na dětskou rekreaci až do výše 4 500 Kč
  • Pro vybrané profese pojištění odpovědnosti ve výši 800 Kč
  • Možnost dotovaného ubytování v ubytovně za cca 2 000 Kč/měsíc
  • Zázemí velké společnosti s dlouholetou tradicí

Upřesnění:

  • Pracoviště: Praha (Sokolovská 42/217, Vysočany, 190 00 Praha 9 )
  • Jednosměnný provoz
  • Nástup možný dohodou

Bližší informace:

V případě zájmu vyplňte prosím náš online formulář a přiložte svůj životopis v českém jazyce (viz tlačítko "odpovědět" níže) nebo volejte 800 220 020, kde rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy. Životopis lze také zaslat na adresu: Dopravní podnik hlavního města Prahy, oddělení Výběr a nábor zaměstnanců, Sokolovská 42/217, 190 00 Praha 9.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Sokolovská 42/217, 190 00  Praha-Vysočany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, ubytování/příspěvek na ubytování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Mgr. Zuzana Větrovcová
Sokolovská 42/217
190 00  Praha 9
Česká republika
Telefon: 800 220 020